Ontdek de magie van ecoprinten op papier
Geniet van een inspirerende workshop ecoprinten op papier bij Studio AMBERMAAKT. Laat je verrassen door het creëren van botanische prints die de tijdloze schoonheid van de natuur weerspiegelen.
Verken de verbazingwekkende details, kleuren en texturen van bladeren en bloemen om betoverende resultaten te bereiken.
We werken met verschillende soorten papieren met bladeren, bloemen en planten uit de omgeving van het atelier en de moestuin van AMBERMAAKT.
Je kunt ook eigen materiaal meenemen als je dat wilt. Zo ontdek je volop de mogelijkheden van ecoprinten en kun je vrij experimenteren met vormen, kleuren en texturen. Alles staat klaar, zodat je meteen aan de slag kunt.
Opbouw van de workshop
Dag 1 – Bezoek & kennismaking
We starten de dag met een korte reis terug in de tijd en brengen een bezoek aan de traditionele Papiermolen De Schoolmeester, die op windkracht werkt.
Daarna gaan we naar het tuinatelier van Studio AMBERMAAKT voor de eerste ecoprint-sessies.
Terwijl de eco-prints stomen in de lunchpauze, krijg je uitleg over de voorbehandeling en bereiden we het papier voor de volgende dag.
Vervoer:deelnemers kunnen om 9:45 uur bij het atelier in Ilpendam verzamelen en samen per auto naar de molen reizen, of er zelf heen rijden. Kom je met het openbaar vervoer? Dan pik ik je op bij de bushalte in Ilpendam om 9:45 uur en rijden we samen mee.
Dag 2 – Verdieping & experiment
We bouwen voort op wat we op dag 1 hebben ontdekt.
Je verdiept je in de techniek en krijgt alle ruimte om verder te experimenteren met verschillende soorten papier en planten.
Verwacht verrassende resultaten en een grote variatie aan prints!
Wat je kunt verwachten
Twee dagen werken met aandacht, experiment en plezier
Werken met verschillende soorten papier en natuurlijke materialen
Veel ruimte om technieken en vormen te ontdekken
Persoonlijke begeleiding in een kleine groep
Wat je mee naar huis neemt
Unieke botanische prints op voorbehandeld papier
Praktische kennis van ecoprinten op papier
Inspiratie om thuis verder te experimenteren
Praktische informatie
Locatie:Tuinatelier van Studio AMBERMAAKT, Ilpendam
Goed bereikbaar met openbaar vervoer of gratis parkeren
Kosten:€330,- voor twee dagen
Inclusief: materialen, koffie/thee, begeleiding en toegang tot de papiermolen
Exclusief: eventuele aankopen bij de papiermolen
Lunch:potluck-style: iedereen neemt iets lekkers mee om te delen
Koffie, thee en iets lekkers staan de gehele dag voor je klaar
AMBERMAAKT
textiel stylist ontwerper
BTW nr NL002131152B97
KVK nr 73994936